Cześć! Jestem Klaudia

Skin&Friends stworzyłam łącząc moje dwie pasje – pracę w zawodzie kosmetologa i relacje z ludźmi. Odzwierciedleniem tego są nasze wartości: profesjonalizm, relacje, ludzie i kultura. 

Skin&Friends to miejsce, do którego Klienci nie przychodzą tylko na zabieg. Przychodzą, żeby znaleźć chwilę odprężenia od świata, który szczególnie ostatnio nie jest łatwy.

Mogą liczyć na obsługę przez otwartych, pozytywnych i inteligentnych ludzi. Relacje są dla nas tak samo ważne jak jakość zabiegów. Tworzymy je powoli, nie na siłę. Tak samo jak prawdziwe relacje z przyjaciółmi. 

Wartości Skin&Friends

Możesz się z nich dowiedzieć nie tylko jak pracujemy, ale też jacy jesteśmy.

#1 Profesjonalizm

Zabiegi nastawione są na kompleksowe plany kosmetyczno – medyczne, wykonywane na najwyższym poziomie, zawsze przez specjalistę, przy pomocy wysokiej klasy sprzętów i preparatów. 

Naszą ofertę można porównać do „krótkiej karty” w restauracji. Oferujemy zabiegi, w których mamy doświadczenie, które sprawdzają nam się w pracy i przynoszą widoczne efekty. 

 

#2 Relacje

Dobra znajomość Klientów pozwala nam indywidualizować plany zabiegów. Potrafimy je dostosować nie tylko do specyfiki skóry, ale także do trybu życia (stan zdrowia, dieta, sport, podróże, nałogi).

Zaufanie jest dopełnieniem naszego profesjonalizmu i podstawą do budowy relacji. Z wieloma Klientami łączą nas bardzo dobre relacje, które przekładają się na efekty zabiegów. Ufamy sobie i mamy przyjacielską nić zrozumienia.

#3 Ludzie

Najważniejszy dla nas jest człowiek, nie tylko Klient.  Lubimy ludzi i to co w ludziach jest najciekawsze – różnorodność. Ma to niebagatelny wpływ na  naszą motywację i jakość pracy.

Tworzymy naturalną i przyjazną atmosferę, w której każdy może być sobą.

Nie jesteśmy przeźroczyści – jesteśmy tolerancyjni.

#4 Kultura

Kochamy nadbałtyckie plaże i ciepły piasek na kalifornijskim Carmel Beach.

Interesujemy się światem, kulturą, lubimy podróże i dobrą kuchnię. Jesteśmy i lubimy ludzi kulturalnych z pasjami i ciekawymi historiami.

Sprzedajemy naszym Skin & Best Friends ulubione miejscówki, a oni odwzajemniają się tym samym. Jesteśmy na bieżąco.

Nasz zespół

Monika Źródłowska

lek. medycyny estetycznej

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej. Członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging.

Odbyłam staże w Ludwig Maximilians Universität München, The University Hospital of Larissa, Hospital Ibn Sina of Rabat.

W pracy lekarza medycyny estetycznej cenię sobie zabiegi prewencyjne, minimalnie inwazyjne, przynoszące najlepsze i długotrwałe efekty.

W wolnym czasie wybieram jazdę na motocyklu, długie spacery z moim ukochanym wyżłem oraz jogę.

Dominika Wnęk

lek. medycyny estetycznej

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz studiów podyplomowych „Medycyna estetyczna dla lekarzy” w Katowicach.

Specjalizuję się w zabiegach z wykorzystaniem toksyny botulinowej, stymulatorach tkankowych i jestem niedościgniona w modelowanie ust 🙂

W swojej pracy cenię profilaktykę przeciwstarzeniową i naturalne efekty. Zależy mi na poprawie samopoczucia i dobrym kontakcie z pacjentem.

Prywatnie pokochałam wspinaczki górskie, uprawiam narciarstwo, lubię dobre kino w połączeniu z ulubionym włoskim jedzeniem.

Klaudia Augustyn-Niesłuchowska

mgr kosmetolog

Jestem absolwentką kosmetologii na Wydziale Farmacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Mam dziewięcioletnie doświadczenie zdobyte w prestiżowych klinikach medycyny estetycznej w Krakowie. Współpracowałam z najlepszymi specjalistami w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologii. 

Moją mocną stroną są kompleksowe terapie kosmetologiczne ukierunkowane na konkretne problemy skóry oraz profilaktykę anty-aging.

Interesuję się światem 🙂 Lubię filmy Tarantino i muzykę Dawida Podsiadło.

Marysia Leśniak

kosmetolog

Jestem studentką V roku kosmetologii na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Staram się jak najlepiej wykorzystywać i cały czas poszerzać swoją wiedze teoretyczną i praktyczną
oraz doświadczenie, zdobyte w trakcie studiów, praktyk i szkoleń w klinikach kosmetologicznych.

Szczególnie ważne jest dla mnie holistyczne podejście do skór problematycznych, trądzikowych oraz profilaktyka anty-aging.

Prywatnie kocham jazdę na motocyklu i stare samochody.

Pani Kladia nie zawodzi nigdy ! To nie tylko doskonały kosmetolog, ale niezwykle kulturalna osoba. Wykształcona i dyskretna. To rzadkie połączenie, które sprawia, że trudno już sobie wyobrazić wizytę u innej osoby. Zaufanie jakim się darzy, może wieloletniego lekarza rodziny.

~JoannaZ ❤

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami!