Zdrowa skóra

O czym jest ten blog?

5
(8)

Biorąc pod uwagę, że to jest mój pierwszy post, lepsze byłoby pytanie: O czym będzie ten blog? 🙂 Podzielę się z Wami jaki mam plan, a życie pokaże dokąd nas on doprowadzi.

Prywatnie kocham świat, podróże, dobre jedzenie, muzykę, kulturę i wyjątkowe miejsca, które potrafią to łączyć. Zarówno nasze, polskie, lokalne jak i te odległe w innych zakątkach świata. Spokojne, ciche, skromne jak i te głośne, opływające luksusem i splendorem 😉

W tych upodobaniach nie jestem specjalnie wyjątkowa. Od lat pracuję w zawodzie kosmetologa, mam ciągły kontakt z ludźmi i niezliczone ilości rozmów za sobą, w których wymieniamy się doświadczeniami, pomysłami czy ulubionymi miejscówkami. Rozmowy te przeplatają się z tymi branżowymi o zabiegach, zdrowiu, pielęgnacji skóry, czy innowacjach w branży kosmetologii i medycyny estetycznej.

Te rozmowy przeniosły się nawet poza godziny mojej pracy i czasem czuję się jak HUB do wymiany informacji. I broń Boże nie narzekam – lubię to!

 

Mam nadzieję, że po tym wstępie odpowiedź na pytanie z tytułu będzie bardziej zrozumiała. W ramach bloga, w formie pisanej chciałam podzielić się praktyczną profesjonalną wiedzą (kosmetologia i medycyna estetyczna), ale też wyjątkowymi ciekawymi historiami i miejscówkami, którymi wymieniamy się moimi Skin&Friends Best Friends.

W głowie mam już pomysł na kolejny post. Będzie dotyczyć wyjątkowego miejsca, do którego często wracamy całą rodziną, i które znów odwiedzimy w najbliższych dniach. Cichego, spokojnego, odrobinę luksusowego, związanego z wypoczynkiem, również kosmetologią, ze śniadaniami za którymi się długo tęskni, położonego tuż nad polskim morzem. Stay tuned!

PS

Strona internetowa Skin&Friends jest w bardzo pierwszej wersji. Klimat i styl pozostanie, ale pojawią się nowe treści, w szczególności pełen opis oferty.

PSS

Piszę te słowa, gdy prace wykończeniowe w Skin&Friends są na końcowym etapie. Otwarcie gabinetu planuję na koniec sierpnia 2022. Nie mogę się doczekać!

Czy ten tekst był przydatny?

Oceń klikając w gwiazdkę 🙂

Średnia ocena 5 / 5. Głosów 8

Jeszcze nie oceniony

Przepraszamy, że artykuł nie był wyczerpujący.

Pomóż nam poprawić jego jakość.

Zostaw komentarz jak możemy go poprawić.

Dodaj komentarz