Depilacja laserowa Kraków - Light Sheer

4.7
(13)

Depilacja Laserowa Kraków z wykorzystaniem lasera Light Sheer to usługa, która cieszy się rosnącym zainteresowaniem i coraz większą popularnością wśród klientów. Nic dziwnego – taki zabieg to trwały i skuteczny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia, który zapewni Ci piękną i gładką skórę na długi czas. Poznaj bliżej naszą ofertę i już dziś zapewnij sobie pielęgnację, na jaką zasługujesz!

Zalecana ilość zabiegów

3 - 5

Jak często

6 - 8 tygodni

Czas zabiegu

0,5 - 2 h

Skuteczna depilacja laserowa Kraków – nowoczesny laser Light Sheer

Dlaczego w naszym gabinecie w Krakowie korzystamy z lasera Light Sheer? Wieloletnie doświadczenie w branży kosmetologicznej oraz zdobyta w procesie kształcenia wiedza pomaga nam wybrać sprzęt dający satysfakcjonujące rezultaty. Wiemy, że zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii są skuteczniejsze, jeżeli do ich wykonania wykorzystuje się najnowocześniejsze technologie.

Depilacja laserowa Light Sheer w Krakowie to procedura polegająca na trwałym usunięciu owłosienia z różnych partii ciała. Urządzenie emituje światło o wysokiej energii, które wnika w głębokie partie skóry. W ten sposób pochłaniany jest naturalny barwnik znajdujący się w cebulkach włosów. Kolejny etap zabiegu to podgrzanie do temperatury ok. 65°C części zawierających melaninę, co jednocześnie trwale niszczy cebulki włosowe. W ten sposób można usunąć owłosienie z różnych partii ciała.

Dla kogo?

Profesjonalna, przeprowadzona w naszych gabinetach depilacja laserowa w Krakowie to zabieg dla wszystkich, którzy pragną pozbyć się niechcianego owłosienia. Najlepsze efekty mogą uzyskać osoby mające ciemne włosy i jasną skórę. Osoby z jaśniejszym owłosieniem i ciemniejszą karnacją również mogą skorzystać z depilacji laserowej, jednak zazwyczaj liczba zabiegów potrzebna do uzyskania satysfakcjonujących efektów jest większa.

Depilacja laserowa Light Sheer Kraków jest jednak rozwiązaniem, które sprawdzi się także w przypadku problematycznej skóry lub bardziej uciążliwego owłosienia. Urządzenie wykazuje dużą skuteczność m.in. u osób borykających się z hirsutyzmem, zapobiegając zapaleniu mieszków włosowych. Laser jest też odpowiedni do depilacji skóry naczynkowej i wrażliwej.

Korzyści:

 • skuteczna i trwała redukcja zbędnego owłosienia, również w najbardziej wrażliwych i delikatnych miejscach na skórze,
 • znaczna redukcja wrastających włosów, które stanowią częsty problem podczas tradycyjnej depilacji,
 • redukcja stanów zapalnych, w tym ograniczone ryzyko wystąpienia zapalenia mieszków włosowych, również u osób zmagających się z hirsutyzmem,
 • brak podrażnień i zaczerwienienia po goleniu,
 • gładka i delikatna skóra przez cały czas,
 • zwiększenie komfortu i pewności siebie,
 • wygoda i oszczędność czasu,
 • brak konieczności wydawania pieniędzy na produkty do depilacji i zabiegi o tymczasowym efekcie,
 • bezpieczny i bezbolesny zabieg, dzięki nowoczesnej technologii i specjalnemu systemowi chłodzenia.

Depilacja laserowa Light Sheer Kraków – jak dokładnie działa?

Laser Light Sheer to innowacyjny laser diodowy produkowany przez wiodącego i uznanego producenta – amerykańską markę Lumenis, uznawaną za jednego z liderów w dziedzinie kosmetologii. Wyróżnia się nie tylko wysoką skutecznością, ale i wyjątkowym komfortem użytkowania, co jest gwarancją efektywnych i bezpiecznych zabiegów.

Działanie urządzenia opiera się na zjawisku selektywnej fototermolizy. Wiązka laserowa dociera bezpośrednio do mieszka włosowego i skutecznie niszczy te fragmenty włosa, które są odpowiedzialne za jego wzrost. Dzięki temu depilacja laserowa Light Sheer Kraków prowadzi do trwałej utraty nawet najbardziej problematycznego owłosienia.

W naszym gabinecie wszystkie zabiegi kosmetologiczne oraz depilację z wykorzystaniem lasera wykonują wyłącznie doświadczeni specjaliści, którzy mają za sobą setki przeprowadzonych zabiegów i cieszą się zaufaniem wielu zadowolonych Klientów. Należy bowiem pamiętać, że na skuteczność usługi oraz trwałość efektu ma wpływ nie tylko sprzęt, ale również specjalista, który odpowiednio oceni skórę, rodzaj włosów i na tej podstawie dobierze odpowiednie parametry.

Na jakie partie skóry można stosować laser Light Sheer?

Nasz gabinet medycyny estetycznej i kosmetologii w Krakowie przeprowadza depilację wielu partii ciała. Wykwalifikowany i doświadczony personel dopasowuje parametry urządzenia do rodzaju skóry i typu owłosienia, dzięki czemu zabieg jest w pełni bezpieczny. W przypadku usługi takiej jak Laserowe usuwanie włosów Kraków, duże znaczenie ma przede wszystkim karnacja i kolor włosów, które mają zostać usunięte. Najlepsze rezultaty można uzyskać przy ciemnych włosach, ponieważ charakteryzują się one dużą ilość barwnika, i jaśniejszej skórze, o mniejszej zawartości melaniny. W związku z tym, że laser działa na włoski znajdujące się w fazie wzrostu, należy wykonać kilka zabiegów, by uzyskać najbardziej widoczne efekty. Jakie partie ciała mogą zostać poddane depilacji laserem Light Sheer?

Depilacja laserowa pach

Pachy to jeden z obszarów najczęściej poddawanych depilacji. Tradycyjne metody usuwania owłosienia mogą jednak podrażniać delikatną skórę, powodując obtarcia i nieestetyczne przebarwienia. Depilacja laserowa pach w Krakowie to zabieg, dzięki któremu raz na zawsze pozbędziesz się niechcianych włosów z tej partii ciała – bez podrażnień, wrastających włosków czy ciemniejszych plam.

Depilacja laserowa miejsc intymnych oraz bikini

Okolice intymne to jeden z najbardziej newralgicznych obszarów ciała, jeśli chodzi o depilację. Skóra w tych okolicach jest szczególnie delikatna i podatna na podrażnienia oraz wrastanie włosków, a usuwanie owłosienia tradycyjnymi metodami często bywa bolesne i nieprzyjemne. Tymczasem depilacja intymnych części ciała, w tym głównie bikini, znacząco wpływa nie tylko na estetykę, ale i wygodę, np. jeśli chodzi o codzienną pielęgnację. Zwłaszcza w okresie letnim zabiegi takie jak laser Light Sheer cieszą się dużym powodzeniem.

Depilacja laserowa twarzy

Twarz jest wizytówką każdego z nas. Gładka, delikatna, pozbawiona zbędnego owłosienia skóra znacznie poprawia jej estetykę i dodaje pewności siebie. W ramach usługi takiej jak depilacja laserowa twarzy Kraków jesteśmy w stanie skutecznie i trwale usunąć niechciane owłosienie z wielu miejsc na twarzy, takich jak okolice ust, broda, nos, czy okolica między brwiami. Wbrew pozorom nie tylko kobiety decydują się na tego typu zabieg. Równie często to mężczyźni chcą pozbyć się uciążliwego zarostu, z którym muszą mierzyć się niemal każdego dnia. W naszym gabinecie oferujemy skuteczne zabiegi, takie jak laserowe usuwanie wąsika Kraków, depilacja laserowa brody Kraków i wiele innych.

Depilacja laserowa nóg

Depilacja nóg to zdecydowanie jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów z użyciem lasera Light Sheer, obejmujący całe nogi – zarówno łydki jak i uda. Gładka, pozbawiona włosów skóra zwiększa komfort i dodaje pewności siebie, nie tylko latem, kiedy częściej odsłaniamy nogi. Dzięki usłudze, jaką jest depilacja laserowa nóg Kraków, wyeliminujesz ryzyko podrażnień skóry, zapobiegniesz powstawaniu zaczerwienień, wrastaniu włosków i skaleczeniom, jakie pojawiają się goleniu maszynką.

Depilacja laserowa wąsika

Ciemne włoski w postaci wąsika to spory problem dla wielu kobiet. Ciemne, widoczne gołym okiem owłosienie w okolicy ust może negatywnie wpływać na poczucie pewności siebie, a częsta depilacja maszynką lub woskiem to krótkotrwałe i nieefektywne rozwiązanie. Decydując się na zabieg, jakim jest depilacja laserowa wąsika w Krakowie, pozbędziesz się uciążliwego problemu i będziesz mogła cieszyć się gładką, wolną od podrażnień skórą każdego dnia.

Depilacja laserowa pleców

Usuwanie owłosienia z pleców jest jedną z bardziej popularnych usług wśród Panów. W ramach zabiegu, jakim jest depilacja laserowa dla mężczyzn Kraków, dzięki kilku bezbolesnym sesjom jesteśmy w stanie trwale i efektywnie usunąć niechciane włosy, co korzystnie wpływa zarówno na komfort życia jak i estetykę ciała. Profesjonalna depilacja laserowa pleców Kraków pozwoli Ci cieszyć się delikatną, pozbawioną niechcianego owłosienia skórą bez konieczności cyklicznego golenia maszynką, czy bolesnego i nietrwałego wyrywania włosów woskiem.

Depilacja laserowa łydek

Usuwanie niechcianego owłosienia z łydek to opcja idealna dla osób, które borykają się z problemem uciążliwych, ciemnych włosów w tej części nóg. Taki zabieg pozwala pozbyć się włosków bez konieczności depilowania ud, kolan, czy innych partii, które tego nie wymagają. Dzięki zabiegowi, jakim jest depilacja laserowa łydek Kraków, będziesz mogła cieszyć się piękną, gładką i pozbawioną włosów skórą nie tylko latem.

Depilacja laserowa rąk lub przedramion

Niektóre osoby zmagają się z kłopotliwym owłosieniem również na rękach. Najczęściej taki problem dotyczy mężczyzn lub kobiet dotkniętych hirsutyzmem. Ciemniejsze, grubsze i widoczne gołym okiem włoski mogą pojawiać się zarówno na ramionach, jak i w dolnych partiach, w tym na dłoniach. Laser Light Sheer to skuteczne rozwiązanie tego typu kłopotów. Jeśli chodzi o usługę, jaką jest depilacja laserowa Kraków, cena uzależniona jest przede wszystkim od poddawanego zabiegowi obszaru.

Depilacja laserowa brzucha

Brzuch to obszar na ciele, na który uwagę zwracamy głównie latem. Wakacje, opalanie na plaży, czy inne okazje, przy których odsłaniamy tę część ciała, nierzadko skłaniają nas do zwrócenia większej uwagi na jej estetykę. Depilacja laserowa brzucha w Krakowie to usługa, z której mogą skorzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni. Taki zabieg pozwala pozbyć się zbędnego owłosienia raz na zawsze, bez podrażnień i wrastających włosów.

Depilacja laserowa klatki piersiowej

Jeśli chodzi o zabiegi oferowane w ramach usługi, jaką jest depilacja laserowa męska Kraków, jednym z najczęściej depilowanych obszarów jest klatka piersiowa. Gładka i pozbawiona widocznego owłosienia skóra to dla wielu Panów gwarancja dobrego samopoczucia i spore ułatwienie jeśli chodzi o codzienną pielęgnację. Dzięki tego typu zabiegom wzrasta również estetyka ciała, a częste golenie, które powoduje podrażnienia, zaczerwienienia i wrastanie włosków, odchodzi w zapomnienie.

Jak przygotować się do depilacji laserowej?

Pierwszym etapem poprzedzającym zabieg z wykorzystaniem lasera Light Sheer jest przeprowadzenie profesjonalnej konsultacji, podczas której kosmetolog nie tylko oceni stan i kondycję Twojej skóry i włosów, ale także określi predyspozycje do zabiegu i wykluczy ewentualne przeciwwskazania. W przypadku pozytywnej weryfikacji ustali również optymalne parametry lasera, takie jak moc, czas trwania impulsu, czy długość fali.

Kolejnym krokiem jest przygotowanie skóry. Przed każdym zabiegiem konieczne będzie odświeżenie i przygotowanie obszaru, który ma zostać poddany depilacji. W okolicach poddanych zabiegowi włosy powinny być zgolone. Przed pierwszym zabiegiem warto jednak zostawić niewielkie miejsce nieogolonej skóry, aby kosmetolog mógł ocenić kolor i grubość włosów i dobrać odpowiednie parametry oraz zaplanować ilość zabiegów. Skóra nie powinna być opalona.

W przypadku depilacji laserowej wrażliwych miejsc możliwe jest nałożenie maści znieczulającej przed zabiegiem. Po przygotowaniu i oczyszczeniu skóry, specjalista użyje urządzenia Light Sheer, kierując wiązkę światła na obszar, z którego owłosienie ma zostać usunięte. Laser emituje impulsy światła absorbowane przez melaninę, czyli barwnik obecny we włosach. Następnie energia lasera jest przekazywana do mieszka włosowego, powodując jego uszkodzenie.

Aby zminimalizować dyskomfort i zapobiec ewentualnym podrażnieniom pozabiegowym, urządzenie Light Sheer jest wyposażone w specjalistyczny system chłodzenia skóry. Zazwyczaj jest to wbudowana w laser chłodziarka, która koi i chroni skórę przed ewentualnym przegrzaniem.

Przeciwwskazania do depilacji laserowej

Podobnie jak różnego rodzaju zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologiczne, również depilacja laserowa ma kilka przeciwwskazań, które uniemożliwiają jej wykonanie. Podstawowe ograniczenia jeśli chodzi o usługę, jaką jest laser Light Sheer Kraków to:

 • opalona skóra,
 • stosowanie leków fotouczulających (antybiotyków, sterydów, retinoidów, furaginy, niektórych antydepresantów i innych leków fototoksycznych),
 • spożywanie ziół o działaniu fotouczulającym (nagietek, dziurawiec, rumianek i inne),
 • czynne infekcje wirusowe i bakteryjne (m. in. opryszczka),
 • ciąża i okres laktacji,
 • łuszczyca,
 • bielactwo,
 • skłonność do powstawania blizn przerosłych,
 • niektóre choroby autoimmunologiczne,
 • epilepsja,
 • aktywne choroby skóry,
 • nieustabilizowana cukrzyca,
 • rozrusznik serca.

Zalecenia po depilacji laserowej

Bezpośrednio po zabiegu z użyciem lasera Light Sheer skóra może być zaczerwieniona i może pojawić się delikatny obrzęk okołomieszkowy. Objawy te ustępują zazwyczaj po kilku godzinach. W przypadku miejsc narażonych na kontakt z promieniowaniem słonecznym należy stosować krem z wysokim filtrem przez okres co najmniej 3 tygodni po zabiegu.

Aby depilacja laserowa była jak najbardziej skuteczna, wymaga zazwyczaj kilku sesji. Jest to związane ze zróżnicowaną fazą wzrostu włosów. Aby trwale usunąć jak najwięcej mieszków włosowych, zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów w określonym odstępie czasu. Ilość sesji może różnić się w zależności od poddanego depilacji obszaru ciała, typu skóry i rodzaju owłosienia.

Bezbolesna depilacja laserowa Kraków – pokochaj swoją gładką skórę

Laserowe usuwanie włosów Kraków metodą light Sheer to obecnie jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z niechciany owłosieniem ciała. Podczas każdego zabiegu jedną z najważniejszych kwestii jest to, aby był on wykonywany przez doświadczonego kosmetologa, który posiada odpowiednią wiedzę i praktyczne umiejętności.

Wybierając nasz gabinet, zyskujesz gwarancję bezpieczeństwa i najwyższej jakości. Świadczone przez nas usługi takie jak depilacja laserem Kraków są wykonywane starannie, dokładnie i z wykorzystaniem najlepszego, sprawdzonego sprzętu. Urządzenie Light Sheer posiada wszelkie certyfikaty medyczne, które potwierdzają jego jakość. Dzięki temu każdy z naszych Klientów zyskuje pewność najwyższych standardów i bezpieczeństwa.

Poznaj cennik depilacji laserowej, gdzie podane zostały ceny za depilację poszczególnych partii ciała. Jeśli masz dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie wiadomości i rozwiejemy każdą Twoją wątpliwość. Poznaj bliżej usługę, jaką jest laserowa depilacja Kraków i już dziś zapisz się zabieg, który zapewni Ci piękną, gładką i pozbawioną niechcianego owłosienia skórę!

Kosmetolodzy wykonujący zabieg

Klaudia Augustyn-Niesłuchowska

mgr. kosmetolog

Absolwentka kosmetologii na Wydziale Farmacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od dziesięciu lat pracuje w zawodzie kosmetologa. Mocna strona to kompleksowe terapie kosmetologiczne ukierunkowane na konkretne problemy skóry oraz profilaktykę anty-aging.

Marysia Leśniak

kosmetolog

W trakcie obrony dyplomu magistra kosmetologii na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Szczególną uwagę zwraca na holistyczne podejście do skór problematycznych, trądzikowych oraz profilaktykę anty-aging.

Dziękujemy za Wasze zaufanie

kate kaplon
kate kaplon
2024-03-01
Wspaniałe miejsce na mapie Krakowa. Cudowna atmosfera, piękne wnętrza i profesjonalny personel. Zabieg Aquapure idealnie sprawdził się dla mojej skóry- oczyścił ją i rozświetlił. Polecam!
Z D
Z D
2024-03-01
W gabinecie S&F korzystałam z serii zabiegu Dermapen - co było dla mnie ważne, gabinet pracuje na oryginalnym sprzęcie i kosmetykach Dermapen. Widoczna poprawa stanu skóry już po pierwszym zabiegu. Sam gabinet bardzo ładnie i przytulnie urządzony, profesjonalna i uprzejma obsługa klienta. Polecam i będę wracać na kolejne zabiegi.
Olga M.
Olga M.
2023-08-22
Szczerze polecam. Doktor Dominika ma wspaniałe podejście do Klienta, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie, dopytuje i sugeruje co najlepsze dla skóry. Mega ładny minimalistyczny wygląd gabinetu na duży plus.
Damian Basta
Damian Basta
2023-08-09
Wszystko w jak najlepszym porządku. Do odwiedzin namówiła mnie narzeczona, w celu przygotowania cery na dzień wesela. Salon poradził sobie świetnie.
Daria Folwarska-Basta
Daria Folwarska-Basta
2023-08-03
Serdecznie polecam ten salon. Najnowsze technologie, sprawdzone preparaty dobrane z największa pieczołowitością, konkurencyjne ceny i wspaniała obsługa, a wszystko w przemiłej atmosferze i pięknych wnętrzach. Zabiegi z których korzystałam (zarówno na twarz jak i na ciało) przynoszą wspaniałe efekty. Pani Klaudia ma ogromne doświadczenie i potrafi sprostać potrzebom oraz oczekiwaniom klienta.
Agata Handzel
Agata Handzel
2023-03-30
Wyjątkowe miejsce. Pani Klaudia jest nie tylko profesjonalna ale również niesamowicie życzliwa i otwarta. Świetna relaksująca atmosfera i eleganckie lecz przytulne wnętrze. Szczerze polecam, szczególnie niezdecydowanym :)
Katarzyna Nowicka
Katarzyna Nowicka
2023-03-24
Jestem zachwycona! Zakochałam się w tym miejscu! Nie chodzi tylko o wystrój, który niewątpliwie jest przecudowny, ale też o atmosferę i przede wszystkim o widoczne efekty. Jestem już jakiś czas po zabiegu u dr Moniki i zabiegu u Pani Klaudii.. Jeśli szukacie miejsca gdzie specjaliści zajmą się waszą skórą kompleksowo i będą współpracować, abyście osiągnęli wymarzony efekt to rezerwujcie wizytę w Skin& Friends!! Jestem wdzięczna losowi, że tam trafiłam!
Sylwia Gąsior
Sylwia Gąsior
2023-02-06
+ Sympatyczna obsługa + Szczegółowo przedyskutowany plan zabiegów + Przytulne wnętrze + Świetna lokalizacja + Możliwość rezerwacji online

Szukasz zabiegu depilacji laserowej w Krakowie? Skontaktuj się z nami!

Inne nasze usługi​

Czy ten tekst był przydatny?

Oceń klikając w gwiazdkę 🙂

Średnia ocena 4.7 / 5. Głosów 13

Jeszcze nie oceniony

Przepraszamy, że artykuł nie był wyczerpujący.

Pomóż nam poprawić jego jakość.

Zostaw komentarz jak możemy go poprawić.