ICOONE Laser Med 2 - Kraków

Sprawdź zabieg ICOONE Laser Med 2, czyli najnowocześniejsze na rynku urządzenie do masażu podciśnieniowego skóry. Podaruj sobie chwilę relaksu i skorzystaj z naszej oferty. Zabiegi ICOONE są bezbolesne, a równocześnie wpływają na jędrność i wygląd sylwetki.

Zalecana ilość zabiegów

10 -15

Jak często

2 - 3 razy w tygodniu

Czas zabiegu

40 - 60 min

ICOONE LASER MED 2 – czyli modelujący masaż podciśnieniowy

Zabieg ICOONE – na czym polega i jak działa? Najnowsza opatentowana technologia Roboderm® zapewniająca zaskakujące rezultaty, dzięki której ICOONE oferuje w pełni konfigurowalny, spersonalizowany zabieg modelowania sylwetki i odmładzania skóry. Roboderm® jest unikalną technologią na świecie zdolną do generowania Multi Mikropęcherzykowej Stymulacji (M.M.S.A.) za pomocą zestawu mikrootworów obecnych na powierzchni mikrostymulatorów znajdujących się w głowicach zabiegowych ICOONE®. Mikrostymulatory obracają się tam i z powrotem, precyzyjnie i skutecznie stymulując skórę na całej powierzchni, docierając do najmniejszych jej części i generując do 21 600 mikrostymulacji na minutę.

W rezultacie możemy stworzyć niezwykle dokładny wielowymiarowy masaż przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry. ICOONE® to nowa metoda stymulacji skóry i przylegających do niej tkanek, która pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej, likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny oraz zmniejsza objawy starzenia się skóry.

Jak działa masaż podciśnieniowy ICOONE?

ICOONE® laser 2 łączy ze sobą patent Roboderm® z energią biostymulującego lasera i światła LED, wywołując efekt fotochemiczny w tkankach i stymulując większą przepuszczalność błon komórkowych.

Fala 915 nm lasera diodowego przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez lipidy w adipocytach. Powoduje to podwyższenie ich temperatury i przyspieszenie procesu lipolizy.

Światło o długości fali 650nm oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu oraz elastyny. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej adipocytów, powodując otwarcie porów w jej obrębie, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek.

Wykorzystanie najnowszych, innowacyjnych technologii sprawia, że masaż podciśnieniowy ICOONE pozytywnie wpływa na skórę, jednocześnie modelując sylwetkę.

ICOONE zabieg – kto powinien z niego skorzystać?

Zabieg ICOONE Laser Med przeznaczony jest dla osób, które chcą:

 • wymodelować sylwetkę,
 • zredukować tkankę tłuszczową,
 • zmniejszyć cellulit,
 • ujędrnić skórę,
 • zmniejszyć obwody,
 • zniwelować wiotkość skóry na brzuchu, udach, pośladkach, kolanach, ramionach,
 • wrócić do formy po ciąży,
 • poprawić wygląd skóry po utracie masy ciała,
 • zredukować obrzęki,
 • pracować nad wyglądem blizn,
 • poprawić owal twarzy,
 • zmniejszyć obrzęki pod oczami.

Chcemy podkreślić, że Icoone Laser Med 2 to urządzenie, którym możemy pracować również na skórach naczyniowych, z rozszerzonymi naczynkami tzw. pajączkami. Masaż podciśnieniowy zadziała na wielu płaszczyznach, dzięki czemu może poprawić się wygląd Twojej skóry i sylwetki.

Zabieg ICOONE – efekty i korzyści

Efekty, które może dać Ci zabieg ICOONE LASER MED 2 Kraków to:

 • zredukowana tkanka tłuszczowa,
 • zmniejszone obwody ciała,
 • zmniejszona widoczność cellulitu,
 • poprawa gęstości i jędrności skóry,
 • zmniejszona wiotkość skóry na obszarach problematycznych,
 • redukcja obrzęków i nadmiaru wody,
 • poprawa ukrwienia i dotlenienie skóry,
 • poprawa wyglądu blizn,
 • poprawa owalu twarzy,
 • redukcja obrzęków pod oczami.

Wykonaj zabieg ICOONE – efekty potwierdzają badania kliniczne.

Jakie efekty zobaczysz po zabiegu ICOONE Laser?

Z wykorzystaniem ICOONE Laser Med 2 efekty przed i po mogą być naprawdę spektakularne. Pamiętaj jednak, że każde ciało oraz organizm są inne. U niektórych pacjentów trzeba dłużej zaczekać na efekty.

ICOONE efekty po 1 zabiegu

Efekty po zabiegu ICOONE zobaczysz już po pierwszym zabiegu. Skóra będzie napięta i znacznie jędrniejsza. Jednak jeden zabieg nie wystarczy, by osiągnąć satysfakcjonujące wyniki,

ICOONE efekty po 5 zabiegach

Seria rekomendowana to 10 zabiegów, jednak już po 5 zabiegach zaczynają być widoczne efekty. Poprawi się wygląd skóry, która stanie się jędrna. Dzięki temu sylwetka zacznie się zmieniać. Aby uzyskać satysfakcjonujące i trwałe efekty należy wykonać całą serię (10 zabiegów) z wykorzystaniem laseru ICOONE Med 2.

ICOONE efekty po 10 zabiegach

Po dziesiątym zabiegu zmniejszą się Twoje obwody sylwetki, widoczność cellulitu oraz tkanki tłuszczowej. Skóra będzie jędrna, odżywiona. Również w problematycznych obszarach zaobserwujesz pozytywne zmiany.

Aby zachować efekty ICOONE przed i po należy po zakończonej serii stosować zabiegi przypominające, by skóra i sylwetka zachowały korzystny wygląd.

Jak wygląda zabieg ICOONE Laser Med 2 Kraków?

Przed rozpoczęciem zabiegu odbywa się konsultacja, podczas której Kosmetolog wraz z Pacjentem omawiają szczegółowy plan zabiegu i wykluczają ewentualne przeciwwskazania. Zabieg ICOONE LASER MED 2 wykonujemy w specjalnym ubranku zabiegowym. Zabieg składa się z programu bazowego na całe ciało, który trwa około 20 minut, następnie przechodzimy do tzw. Focusów na partie, na których poprawie najbardziej nam zależy, jeden Focus trwa 10 min. Ilość i rodzaj Focusów omawiana jest podczas konsultacji. Zabieg ICOONE LASER MED 2 wykonujemy w serii 10-15 zabiegów 2-3 razy w tygodniu. Zabieg nie jest bolesny.

ICOONE a Endermologia?

Oba urządzenia opierają się na zasadzie masażu podciśnieniowego. Chcemy podkreślić, że zanim wybraliśmy ICOONE zrobiliśmy bardzo dokładną analizę i sprawdziliśmy na własnej skórze działanie obu urządzeń. Sposób pracy głowic w obu urządzeniach jest inny, oba w naszej ocenie są skuteczne w modelowaniu sylwetki, dlatego na tym aspekcie nie będziemy się skupiać. Najistotniejsze różnice, jakie przemówiły do nas, omówimy w kilku punktach:

 • W naszej ocenie urządzeniem ICOONE można wykonać dokładny i mocno spersonalizowany zabieg, wynika to z budowy głowic, sposobu ich poruszania, ale również samego oprogramowania, które w ICOONE pozwala Kosmetologowi na większą swobodę pracy. Dzięki budowie głowic możemy opracować nawet trudno dostępne miejsca.
 • Kolejną istotną różnicą jest to, że podczas zabiegu ICOONE Laser wykonujemy zabieg na całe ciało oraz dodatkowo opracowujemy miejsca najbardziej dla nas problematyczne, w Endermologii skupiamy się na partiach problematycznych. Jest to ważna różnica, ponieważ w naszej opinii zwłaszcza jeśli skupiamy się na redukcji cellulitu, drenaż całego ciała jest bardzo ważną częścią zabiegu. Patrzenie na sylwetkę całościowo, holistycznie jest bliższe naszej filozofii i podejściu do tematu modelowania sylwetki.
 • Bardzo ważnym argumentem przemawiającym na korzyść ICOONE był również fakt, że skóry mające skłonność do rozszerzonych naczyń krwionośnych, skóry z widocznymi „pajączkami” nie są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu. ICOONE jest dla takich skór zabiegiem bezpiecznym.

Te trzy czynniki zdecydowały, że wybraliśmy ICOONE LASER MED 2. W naszej ocenie najbardziej skuteczne, a zarazem bezpieczne urządzenie do modelowania sylwetki z jednoczesnym poszanowaniem budowy skóry.

Czym różni się ICOONE LASER MED 2 od poprzedniej wersji urządzenia?

Wśród różnic należy wymienić:

 • o 25% Większa powierzchnia mikrostymulatorów na głowicach Robotwins i Robomini – co przekłada się na zdecydowanie większą stymulację układu limfatycznego, układu krążenia i większy efekt redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu i większy efekt pojędrnienia skóry,
 • 3 nowe mikrokońcówki ROBOMICRO® dla jeszcze bardziej spersonalizowanych zabiegów (w sumie 6),
 • ergonomiczne kształty głowic i uchwytów,
 • nowe programy pozwalające na dokładniejszą pracę,
 • dodatkowa druga głowica Robomini umożliwiająca pracę oburącz tak jak przy głowicach Robotwins.

Wykorzystaj potencjał ICOONE – cena zabiegu jest przystępna, a korzyści na pewno są warte zainwestowanych pieniędzy.

Przeciwwskazania do zabiegu

Istnieje grupa przeciwwskazań do zabiegu Icoone, jednak ostateczną decyzję warto podjąć w czasie konsultacji ze specjalistą. To specjalista najlepiej oceni, czy kwalifikujesz się do zabiegu. Nasz gabinet medycyny estetycznej i kosmetologii stawia na holistyczne ujęcie pacjenta, indywidualne podejście i relację. Dzięki temu wszystkie zabiegi kosmetologiczne są nie tylko skuteczne, lecz także bezpieczne.

Masaż podciśnieniowy – przeciwwskazania do wykonania

Grupa przeciwwskazań:

 • aktywne infekcje,
 • choroby nowotworowe,
 • niektóre choroby autoimmunologiczne,
 • niewydolność wątroby,
 • choroby nerek,
 • zapalenie żył.

Zależy nam na bezpieczeństwie i zdrowiu naszych pacjentek, dlatego nie wykonujemy zabiegów u osób, u których występują powyższe przeciwskazania.

Sprawdź ofertę SKIN&FRIENDS

Zabieg Icoone Laser Med 2 w Krakowie to jedna z propozycji. Sprawdź też zabiegi medycyny estetycznej (np. powiększanie ust i regeneracja skóry) oraz inne usługi. W ofercie jest np. depilacja laserowa, która pozwoli Ci cieszyć się gładką skórą i zapomnieć o regularnym goleniu ciała. Zobacz również zabiegi kosmetologiczne proponowane przez nas. Podaruj sobie chwilę relaksu w SKIN&FRIENDS.

Kosmetolodzy wykonujący zabieg

Klaudia Augustyn-Niesłuchowska

mgr. kosmetolog

Absolwentka kosmetologii na Wydziale Farmacji Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od dziesięciu lat pracuje w zawodzie kosmetologa. Mocna strona to kompleksowe terapie kosmetologiczne ukierunkowane na konkretne problemy skóry oraz profilaktykę anty-aging.

Marysia Leśniak

kosmetolog

W trakcie obrony dyplomu magistra kosmetologii na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Szczególną uwagę zwraca na holistyczne podejście do skór problematycznych, trądzikowych oraz profilaktykę anty-aging.

Dziękujemy za Wasze zaufanie

kate kaplon
kate kaplon
2024-03-01
Wspaniałe miejsce na mapie Krakowa. Cudowna atmosfera, piękne wnętrza i profesjonalny personel. Zabieg Aquapure idealnie sprawdził się dla mojej skóry- oczyścił ją i rozświetlił. Polecam!
Z D
Z D
2024-03-01
W gabinecie S&F korzystałam z serii zabiegu Dermapen - co było dla mnie ważne, gabinet pracuje na oryginalnym sprzęcie i kosmetykach Dermapen. Widoczna poprawa stanu skóry już po pierwszym zabiegu. Sam gabinet bardzo ładnie i przytulnie urządzony, profesjonalna i uprzejma obsługa klienta. Polecam i będę wracać na kolejne zabiegi.
Olga M.
Olga M.
2023-08-22
Szczerze polecam. Doktor Dominika ma wspaniałe podejście do Klienta, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie, dopytuje i sugeruje co najlepsze dla skóry. Mega ładny minimalistyczny wygląd gabinetu na duży plus.
Damian Basta
Damian Basta
2023-08-09
Wszystko w jak najlepszym porządku. Do odwiedzin namówiła mnie narzeczona, w celu przygotowania cery na dzień wesela. Salon poradził sobie świetnie.
Daria Folwarska-Basta
Daria Folwarska-Basta
2023-08-03
Serdecznie polecam ten salon. Najnowsze technologie, sprawdzone preparaty dobrane z największa pieczołowitością, konkurencyjne ceny i wspaniała obsługa, a wszystko w przemiłej atmosferze i pięknych wnętrzach. Zabiegi z których korzystałam (zarówno na twarz jak i na ciało) przynoszą wspaniałe efekty. Pani Klaudia ma ogromne doświadczenie i potrafi sprostać potrzebom oraz oczekiwaniom klienta.
Agata Handzel
Agata Handzel
2023-03-30
Wyjątkowe miejsce. Pani Klaudia jest nie tylko profesjonalna ale również niesamowicie życzliwa i otwarta. Świetna relaksująca atmosfera i eleganckie lecz przytulne wnętrze. Szczerze polecam, szczególnie niezdecydowanym :)
Katarzyna Nowicka
Katarzyna Nowicka
2023-03-24
Jestem zachwycona! Zakochałam się w tym miejscu! Nie chodzi tylko o wystrój, który niewątpliwie jest przecudowny, ale też o atmosferę i przede wszystkim o widoczne efekty. Jestem już jakiś czas po zabiegu u dr Moniki i zabiegu u Pani Klaudii.. Jeśli szukacie miejsca gdzie specjaliści zajmą się waszą skórą kompleksowo i będą współpracować, abyście osiągnęli wymarzony efekt to rezerwujcie wizytę w Skin& Friends!! Jestem wdzięczna losowi, że tam trafiłam!
Sylwia Gąsior
Sylwia Gąsior
2023-02-06
+ Sympatyczna obsługa + Szczegółowo przedyskutowany plan zabiegów + Przytulne wnętrze + Świetna lokalizacja + Możliwość rezerwacji online

Szukasz zabiegu ICOONE Laser Med 2 w Krakowie? Skontaktuj się z nami!

Inne nasze usługi​