Problemy

Powiększanie ust – Co warto wiedzieć?

Jeśli planujesz umówić się na modelowanie lub powiększanie ust w Krakowie, przyda Ci się kilka podstawowych informacji na temat tego zabiegu. Przede wszystkim warto wiedzieć, komu powierzyć to zadanie. Choć powiększanie i modelowanie ust oferuje wiele gabinetów kosmetycznych z Krakowa, kierowanie się wyłącznie ceną nie jest najlepszym pomysłem. Istotną kwestią są też przeciwwskazania do zabiegu. W artykule wyjaśniamy m.in., jak wygląda powiększanie ust, jak długo się utrzymuje oraz z jakimi kosztami się wiąże. Podpowiadamy też, na co zwrócić uwagę, wybierając gabinet, który wykona usługę.

Jak wygląda powiększanie ust?

Wypełnianie ust od lat cieszy się ogromną popularnością, również wśród pacjentek z Krakowa. Zabieg ten wykonuje się za pomocą kwasu hialuronowego, czyli preparatu, który naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Używa się go m.in. do wypełniania bruzd i zmarszczek. Sam zabieg powiększania lub modelowania ust to mało inwazyjna usługa, która jest w pełni bezpieczna – pod warunkiem oczywiście, że zostanie wykonana przez odpowiednio wykwalifikowaną osobę.

Wiele pań zastanawia się, czy powiększanie ust boli. Choć to kwestia mocno indywidualna, nie ma sensu udawać, że to przyjemny zabieg. Nie musisz się jednak obawiać dużego dyskomfortu. Ból nie jest silny, a gabinety oferują pacjentkom znieczulenie, np. w formie specjalnej maści.

Ile trwa zabieg powiększania lub modelowania ust? Zazwyczaj kilkadziesiąt minut. W tym czasie lekarz przeprowadza wywiad, ustala, na jakim efekcie zależy pacjentce i wykonuje wypełnienie.

Gdzie wykonać zabieg powiększania ust?

Zanim zdecydujesz, gdzie wykonać wypełnienie ust w Krakowie, dokładnie sprawdź kwalifikacje osób zatrudnionych w różnych gabinetach. Niestety coraz częściej czynnikiem decydującym w tej sprawie staje się cena – i choć jest to zrozumiałe, wiąże się z pewnym ryzykiem. Nieprawidłowo wykonany zabieg grozi poważnymi powikłaniami.

Najlepszy wybór? Wypełnianie ust kwasem hialuronowym przez wykwalifikowanego lekarza medycyny estetycznej. Jeśli jesteś z Krakowa, zapraszamy do Skin&Friends. Mamy duże doświadczenie w modelowaniu i powiększaniu ust, więc nie musisz się martwić o efekt – na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym – co jeszcze warto wiedzieć?

Jeśli planujesz zabieg powiększania lub np. modelowania ust na płasko w Krakowie, na pewno nurtują Cię również inne kwestie, takie jak cena usługi i przeciwwskazania do jej wykonania. Poniżej rozwiewamy najczęstsze wątpliwości.

Powiększanie ust – ile się utrzymuje?

Efekt zabiegu jest widoczny niemal od razu. W zależności od rodzaju preparatu utrzymuje się przez okres od 9 do nawet kilkunastu miesięcy.

Ile kosztuje powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Optymalna cena za zabieg powiększający lub modelujący usta w Krakowie wykonany przez specjalistę wynosi ok. 1200 złotych. Można oczywiście wykonać go taniej – pytanie tylko, czy warto oszczędzać na usłudze tego typu.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Do najważniejszych należą:
  • ciąża i karmienie piersią,
  • choroby nowotworowe,
  • aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe,
  • niektóre choroby skóry.
Szczegółowe przeciwwskazania powinien przekazać Ci lekarz wykonujący zabieg.

Czy po powiększaniu ust można jeść i palić?

Najważniejsze zalecenia pozabiegowe to picie dużej ilości wody oraz unikanie korzystania z sauny, solarium i basenu przez ok. 2 tygodnie. Po wypełnieniu ust można jeść, należy jednak odstawić papierosy i alkohol.

Powiększanie ust – kiedy zejdzie opuchlizna?

Obrzęk w miejscu zastosowania wypełniacza jest normalną reakcją. Zazwyczaj ustępuje w ciągu kilku dni.

Powiększanie ust - efekty naszych zabiegów

Powiększanie ust w Krakowie – zadbaj o urodę pod okiem specjalisty

Jeśli chcesz umówić się na zabieg modelowania lub powiększenia ust, wybierz sprawdzony gabinet medycyny estetycznej i kosmetologii – Skin&Friends. Jako specjaliści wykonujemy usługi na najwyższym poziomie – za pomocą sprzętów i preparatów wysokiej klasy. Pełny zakres naszych usług to:

Dodaj komentarz